ÖZEL GÜVEN ÜROLOJİ DAL MERKEZİ (Böbrek Taşı Kırma Merkezi)

Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden önce mutlaka bize danışın. 2004 yılından beri uzman teknik kadromuz ile kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetinin önemini ilke edinen merkezimizde hijyene de son derece önem verilmektedir.EMD marka E1000 model C kollu Floroskopi ESWL cihazı ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz.

Avrupa yakasında hasta kabul sayısı en çok ve tedavi sonucu en başarılı olan bir merkeziz.’5000’i aşan, başarıyla sonuçlandırdığımız tedavi tecrübemiz bulunmaktadır.SGK’dan yapılan denetimler sonucu kurallara uygun olarak çalıştığımız teftiş defterine de yazılı olarak belirtilmiştir. İstanbul’un dört bir yanından ulaşımı kolay (deniz otobüsü, tren,metrobüs, otobüs vb.) merkezimizde, kendinizi evinizde gibi rahat hissedebileceğiniz, güleryüzlü, samimi bir hizmet verilmektedir.

Taş Hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile(röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi vs) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

EMD marka Floroskopi sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın. Özel Güven Üroloji ve Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

'' Minimum Ağrı, Maksimum Başarı. ''

Hasta güvenliğini ön planda tutarak, etik değerlerden ödün vermeksizin çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak üst düzeyde sağlık hizmetlerini, uygun ekonomik koşullarda sağlamaktayız.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH